تبلیغات
اخبار سیاسی روز ایران اسلامی

                    اخبار سیاسی روز ایران اسلامی

زندگی دفتری از خاطرهاست
یک نفر در دل شب
یک نفر در دل خاک
یک نفر همدم خوشبختی هاست
یک نفر همسفر سختی هاست
چشم تا باز کنیم عمرمان می گذرد
ما همه همسفریم


چندی قبل در یکی از شهرهای مرزی کرمانشاه فردی که ادعا می‌شد قرار است به عنوان امیر داعش در ایران اعلام شود، در عملیات پیچیده و گسترده‌ای با همت سربازان گمنام امام زمان(عج) به هلاکت رسید.
چندی قبل در یکی از شهرهای مرزی کرمانشاه فردی که ادعا می‌شد قرار است به عنوان امیر داعش در ایران اعلام شود، در عملیات پیچیده و گسترده‌ای با همت سربازان گمنام امام زمان(عج) به هلاکت رسید. در حالی که منابع داخلی نام این فرد را فاش نکرد‌ه‌اند؛ ولی برخی منابع محلی از وی با عنوان «ابوعایشه» نام برده‌اند که البته این اسم، نام و عنوان واقعی وی نیست و صرفاً در تشکیلات‌شان به این نام معروف شده است. «ابوعایشه، سرکرده خودخوانده داعش برای کل ایران بود و داعشی‌ها برای عملیات متعددی در ایران وارد شده بودند، ولی در تمام این عملیات‌ها به دام نظام جمهوری اسلامی و دستگاه‌های اطلاعاتی می‌افتادند.» این بار ابوعایشه خودش داخل ایران آمده بود تا با سرعت بالا داعش در ایران شکل بگیرد و برای این عملیات پیگیری می‌کرد که رهگیری شد و در این رهگیری یک تک‌تیرانداز، نامبرده را به هلاکت رساند. در این عملیات نیروهای بخش‌های مختلف سپاه، ناجا و ارتش نیز یاری‌رسان بوده‌اند و گویا تک‌تیراندازهای نوپو نیز نقش جدی داشته‌اند. یکی از اقدامات مؤثر و تحسین‌برانگیز سربازان گمنام امام زمان(عج) این بوده که با همکاری سپاه از داخل عراق ردّ پای گروه تروریستی را گرفتند. نکته بسیار مهم درباره این عملیات موفقیت‌آمیز همکاری گسترده و صمیمانه علمای اهل سنت و مردم حاضر در این منطقه با نیروهای امنیتی است که نمونه مثال‌زدنی از وحدت در کشور را به نمایش گذاشت.
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 مهر 1395 توسط محمدرضا نوذری
طبقه بندی: سیاسی 


اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ دریادلان